He is married to Hillegonde van Maren.
They got married about 1520 at Rossum.
Child(ren):
- meester
Wapenalbum Bommelerwaard [P.v.d.Zalm: 2007].
Nr. hack/ 1248. HACK, GOOSSEN MARCELISZ.; Schepen in de Hoge Bank van Driel (mogelijk).
= Wapen: in zilver, drie vogels van sinopel, met snavel en poten van goud. Het Liber Sigillorum van de Ridderlijke Duitsche Orde, Balije van Utrecht noemt: Frederyck Hack, die op 10 augustus 1524 zegelde met het wapen: drie adelaartjes; het randschrift vermeldt: “/.//.S.VREDERICK.*.*HACK.././. (nr.1153/2). Op 13 mei 1494 zegelde Ghisbert Hac, schepen van Deil, met het wapen: drie omgewende adelaars; het randschrift: *S***GHISBERT***[…]* (nr.3020, foto).
= Bron: Goossen Marcelis is in 1559 onmondig en was een zoon van mr. Marcelis Goossensz. Hack, te Rossum (overleden in 1559), en Hilleke van Maren uit Tiel. Zijn grootvader was Goossen Hack Marcelisz., collecteur/
ontvanger te Alem, overleden aldaar op 19 januari 1499, en N.N. Goossen overleed in 1580 en huwde Ghijsbertken Egen Aerts Schramdr., een dochter van Egen Aerts Schram en Lijsken Egen Dircks (Stout); overleden tussen 28 juli en 9 september 1619. Kinderen uit dit huwelijk waren:
Goossen; hij huwde Judith Ot Ghijsberts Pyeckdr., en Lijsken, die voor 9 september 1619 Jan de Gaij huwde, een zoon van Peter de Gay uit Bommel, en Agneta van Beusichem.
Zie: de map GL/HAR, Van Hassel, SAB; GN.1995, oktober, pg.487-493.
grandparents
parents
brothers/sisters
children
Marcelis Goossens Hack | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1520 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hillegonde van Maren | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
The data shown has no sources.