(1) He is married to (Not public).
They got married on February 13, 1939 at Goirle, he was 24 years old.
Cornelis Johannes Paulissen (Kees), zoon van Franciscus Paulissen (X-F) en Johanna Maria van Gils, fabrieksarbeider en directeur, eigenaar aannemer.
Paulissen, is geboren op zondag 30 augustus 1914 te Goirle, is overleden op zaterdag 27 maart 1982 te Goirle, is begraven op woensdag 31 maart 1982 te Goirle de plechtige uitvaart heeft plaats in de parochiekerk
van de H. Geest, Wittendijk 1, waarna de begrafenis op het kerkhof St. Jan.. Cornelis werd 67 jaar, 6 maanden en 25 dagen.
Cornelis trouwt op maandag 13 februari 1939 te Goirle Getuigen bij het wettelijk huwelijk waren: Adrianus Paulissen, 55 jaar, grondwerker, wonende te Hilvarenbeek, oom van de bruidegom en Arnoldus Versteden,
34 jaar, wever, wonende te Goirle, broer van de bruid. (is gescheiden op donderdag 3 juli 1975 te Goirle) op 24-jarige leeftijd (1) met de 21-jarige Adriana Maria Versteden, dochter van Johannes Cornelis Versteden en Clasina Maria Spijkers. Adriana, spoelster, is geboren op woensdag 4 april 1917 te Goirle.
Child(ren):
(2) He is married to Dymhna Maria Ludovicus Mannaerts.
They got married on October 20, 1976 at Goirle, he was 62 years old.
grandparents
parents
brothers/sisters
children
Cornelis Johannes Paulissen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1939 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| (Not public) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1976 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dymhna Maria Ludovicus Mannaerts | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
The data shown has no sources.