Geloof: NH
Gedoopt door ds van Staveren.
Zij erfde in 1782 van Abraham van Wijland, wonende te Hoor, 252 gld 14 stuiver.
Zij erft in 1775 inboedel van haar vaders broer Johannes van Weijlandt, samen met haar broers Abraham en Antoni en de kinderen van haar vaders zuster Sarah, getr. metJohannes van Rhijn, Maria Helena en Cornelia van Rhijn.
Witness: Helena Elink, wed.van Abraham van Wijlandt
She is married to Sjouke Noteboom.
Sjouke en Helena waren winkeliers en woonden op de Stille Veerkade.
Op 5 Januari 1792 wordt een request ingewilligd, ingediend bij de burgemeester, door Helena, om Sjouke op te nemen in het Dolhuis wegens overmatig drankgebruik. Het is niet bekend wanneer en of hij uit het Dolhuis ontslagen werd.
Van de familie is na die tijd geen spoor meer te vinden.
Their notice of marriage was on October 18, 1778 in den Haag.
Child(ren):
Helena erft 252 gulden 14 stuiver van Abraham van Wijland, wonende te Hoorn, inventarisnr 4560, fol.30, 14 maart 1782.
In 1775 had ze een deel van de inboedel van haar oom Johannes van Weijlandt geerfd, mede erfgenamen waren haar broers Abraham en Anthony, Maria Helena van Rhijn en Cornelia van Rhijn, kinderen van haar tante Sara van Wijlant, getr. met Johannes van Rhijn.
Helena van Weylandt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sjouke Noteboom |
The data shown has no sources.