Geboren in 1205, overleden in 1276. Zij was weduwe van Dirk Drossaert (Heer van Brederode).Bron: Adelijke voorouders van Dorian Swarts.
Haar tweede huwelijk is met Dirck van Theylingen (Dirk Drossaart), Ridder, Heer van Brederode, Nobilis, dapifer Hollandie 1215-1226, vermeld 1205-1230, overleden 1236, zoon van Willem van Theylingen.)
Nederlandse Leeuw 1954, 1966 en 1971 geven een Alveradis of Aleidis van Heusden. Schwennicke, Europaische Stammtafeln, Neue Folge, Band XVIII,Tafel geeft Alveradis van Heusden, weduwe van de heer van Brederode! Ditwordt echter niet bevestigd bij het werk van A.W.E. Dek over de Herenvan Brederode! Echter, Ned. Leeuw 2000 zegt, dat deze hele figuurAlveradis / Aleidis van Heusden als echtgenote van Herbaren van de Lede niet bestaan heeft.
(uit B. Truijens)
(1) She is married to Herbaren II van der Lede.
They got married.Source 2
Child(ren):
(2) She is married to Dirk (I) Drossaard van Brederode.
They got married in the year 1224, she was 27 years old.Source 3
Child(ren):
grandparents
parents
brothers/sisters
children
Alveradis van Heusden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Herbaren II van der Lede | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1224 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dirk (I) Drossaard van Brederode | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||