Stamboom Dijkstra » Edward Paul Jacobs (1937-2004)

Persoonlijke gegevens Edward Paul Jacobs 

  • Hij is geboren in het jaar 1937.Bron 1
    Edward Jacobs
    Amerikaanse overlijdens index (SSDI)
    Geboorte:Dag Maand 1937
    Overlijden:Dag Maand 2004
  • Hij is overleden op 15 juni 2004 in Gainesville, Florida, United States, hij was toen 67 jaar oud.Bron 1
    Edward Jacobs
    Amerikaanse overlijdens index (SSDI)
    Geboorte:Dag Maand 1937
    Overlijden:Dag Maand 2004

    Kinderen: Mark, Marsha, Monica K. en Jon E (19-03-1970)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juni 2024.

Gezin van Edward Paul Jacobs

Hij is getrouwd met Karen Joy Dykstra.

Zij zijn getrouwd.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Amerikaanse overlijdens index (SSDI)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 2004 lag tussen 10,3 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Een Progress bevoorradingsraket wordt gelanceerd om de eerste lading wetenschappelijke experimenten naar het ISS te brengen.
    • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
    • 4 juli » Griekenland wint het EK voetbal in Portugal door Portugal in Lissabon met 1-0 te verslaan.
    • 22 augustus » Gewapende overvallers stelen op klaarlichte dag uit het Munchmuseum in Oslo twee schilderijen van Edvard Munch: De Schreeuw en Madonna.
    • 3 september » De op 1 september begonnen gijzeling van schoolkinderen en leraren van een school in Beslan (Rusland) door Tsjetsjeense terroristen eindigt in een bloedige aanval van Russische militairen, waarbij 331 kinderen en volwassenen omkomen.
    • 23 september » Richard Virenque zet een punt achter zijn wielercarrière.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jacobs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dijkstra is opgesteld door wijlen Jelke Dijkstra (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Jelke Dijkstra, "Stamboom Dijkstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dijkstra-stamboom/I3714.php : benaderd 19 februari 2026), "Edward Paul Jacobs (1937-2004)".