Stamboom Dijkstra » Hendrikus Engelbertus Ter Heegde (1960-1966)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Engelbertus Ter Heegde 

  • Hij is geboren op 24 februari 1960.
  • Hij is overleden op 20 mei 1966, hij was toen 6 jaar oud.Bron 1
    Overlijdensregister 1966 I
    Bron: BS OverlijdenSoort registratie: BS Overlijden akte(Akte)datum: 23-05-1966
    Overledene Hendericus Engelbertus ter Heegde leeftijd 6 jaar, geboren te Idaard, wonende te het Bildt, overleden op 20-05-1966 te Leeuwarden.
    Vader Jarig ter Heegde (chauffeur) wonende te het Bildt
    Moeder Anna Smit
    Bronvermelding Overlijdensregister 1966 I, archiefnummer 1003, Gemeentebestuur van Leeuwarden, 1942-1971 - Historisch Centrum Leeuwarden, inventarisnummer 5534, aktenummer 0242 I Gemeente: Leeuwarden Periode: 1966
  • Een kind van Jarig (Sjaak) Ter Heegde en (Niet openbaar)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juni 2024.

Gezin van Hendrikus Engelbertus Ter Heegde


Tijdbalk Hendrikus Engelbertus Ter Heegde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Engelbertus Ter Heegde

Hendrikus Engelbertus Ter Heegde
1960-1966


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 februari 1960 lag tussen -1,2 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 27 juni » Chemische synthese van chlorofyl door Robert Woodward.
      • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
      • 22 september » Mali wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
      • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
      • 12 december » Oprichting van de Sloveense voetbalclub NK Maribor.
    • De temperatuur op 20 mei 1966 lag tussen 4,7 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 13,3 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
      • 4 oktober » Basutoland wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk Lesotho.
      • 14 oktober » De Nacht van Schmelzer doet het kabinet-Cals vallen.
      • 30 november » Barbados wordt onafhankelijk.
      • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ter Heegde


    De publicatie Stamboom Dijkstra is opgesteld door wijlen Jelke Dijkstra (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen Jelke Dijkstra, "Stamboom Dijkstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dijkstra-stamboom/I3324.php : benaderd 23 februari 2026), "Hendrikus Engelbertus Ter Heegde (1960-1966)".