De Roller Stamboom » Gerard van Keulen

Persoonlijke gegevens Gerard van Keulen 

  • Beroep: Koopman en kapitein der burgerij.Bron 1
    te Amsterdam.
  • (Overige) .Bron 1
    Er zijn kinderen.

Gezin van Gerard van Keulen

Hij is getrouwd met Elisabeth Jacoba Mulerius.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard van Keulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. W.M.C. Regt, Geneal. Mulerius in Navorscher LV (1905) 544

Over de familienaam Van Keulen


De publicatie De Roller Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. de Roller, "De Roller Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-roller-stamboom/I1245.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerard van Keulen".