De temperatuur op 5 februari 1935 lag tussen 0,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
Dag van overlijden 8 februari 1935
De temperatuur op 8 februari 1935 lag tussen -5,4 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I93887.php : benaderd 22 februari 2026), "Leonardus Martinus Munsters (1935-1935)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.