Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Johannes Lengton (1887-1964)

Persoonlijke gegevens Johannes Lengton 


Gezin van Johannes Lengton

Hij is getrouwd met Lijntje Versendaal.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1912 te Strijen, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Gerrit Lengton  ± 1918-1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Lengton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Lengton

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Lengton


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Lengton



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS geboorten Dordrecht, aktenr. 605
    2. BS Overlijden Dordrecht, aktenr. 883
    3. BS huwelijken Strijen, aktenr. 27

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juli 1887 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • De temperatuur op 8 augustus 1912 lag tussen 10,9 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • De temperatuur op 10 november 1964 lag tussen -2,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
      • 6 juni » The Beatles geven het tweede van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
      • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
      • 30 juni » In Amsterdam worden "Happenings" gehouden rond "Het Lieverdje"; het ontstaan van de provo's.
      • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
      • 21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lengton

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lengton.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lengton.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lengton (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I938.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johannes Lengton (1887-1964)".