Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Gerhard Rahder (1908-1933)

Persoonlijke gegevens Gerhard Rahder 


Gezin van Gerhard Rahder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhard Rahder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhard Rahder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhard Rahder


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Gerhard Rahder



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS geboorten, Hoogeveen, aktenr. 184
    2. BS overlijden, Hoogeveen, aktenr. 116

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juni 1908 lag tussen 5,8 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 4 juli 1933 lag tussen 11,5 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rahder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rahder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rahder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rahder (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I2736.php : benaderd 12 oktober 2026), "Gerhard Rahder (1908-1933)".