Genealogische database BergSmit » Hermann von Sachsen Billung (± 910-973)

Persoonlijke gegevens Hermann von Sachsen Billung 

Bron 1

Gezin van Hermann von Sachsen Billung

Hij is getrouwd met Hildegard van onbekende herkomst.Bron 2

Zij zijn getrouwd rond 940.


Kind(eren):

  1. Swanhilde van Saksen Billung  ± 940-± 1000 
  2. Swanhilde von SACHSEN  ± 940-????


Notities over Hermann von Sachsen Billung

In 919 werd Hendrik van Saksen Duits koning. Zijn zoon Otto werd Duitskeizer.
Onder Otto's soevereiniteit werd Herman Billung aangesteld omSaksen tegen de Denen en Slaven te verdedigen. In 950 kreeg hij de titelvan hertog. Nadien maakten de hertogen uit het geslacht Billung en degraven in het Saksische gebied zich steeds meer los van de Duitsekeizers, die officieel de soevereinen bleven. Van 1073 tot 1087 waren deSaksen in opstand tegen keizer Hendrik IV. In 1106 stierf het geslachtder Billungen uit.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermann von Sachsen Billung?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermann von Sachsen Billung

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermann von Sachsen Billung


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. KdG reeks 18, GC Ad van Dam [], Tiedemann
  2. KdG reeks 18, GC Ad van Dam, Tiedemann

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Von Sachsen Billung


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred Bergman, "Genealogische database BergSmit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-bergsmit/I7894.php : benaderd 6 mei 2025), "Hermann von Sachsen Billung (± 910-973)".