3 juli » Paus Benedictus XIV creëert één nieuwe kardinaal, de Engelse Hertog van York en troonpretendent Hendrik Benedictus Stuart (22), kleinzoon van koning Jacobus II.
Trouwdag 21 oktober 1765
De temperatuur op 21 oktober 1765 lag rond de 14,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid ten westen. Typering van het weer: regen. Bron: KNMI
De temperatuur op 6 augustus 1791 lag rond de 20,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Payant.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Payant (onder)zoekt.
De publicatie Conk/Robillard Family Tree is opgesteld door Martin L. Robillard (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Martin L. Robillard, "Conk/Robillard Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/conk-robillard-family-tree/P5277.php : benaderd 2 mei 2025), "Louise Payant (1747-1791)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.