Conk/Robillard Family Tree » Sarah Welch (1787-????)

Persoonlijke gegevens Sarah Welch 

Bron 1Bronnen 2, 3

Gezin van Sarah Welch

Zij is getrouwd met James Welch.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1805, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. John Welch  1807-1875 
  2. James Welch  1816-????
  3. William Welch  1824-???? 
  4. Moffatt Welch  ± 1828-????
  5. Sarah Welch  1831-????
  6. Margaret Welch  1833-????
  7. Mary Welch  1837-????
  8. Margaret Welch  1841-????


Tijdbalk Sarah Welch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sarah Welch

Ann Hodgshon
± 1836-????

Sarah Welch
1787-????

1805

James Welch
± 1776-????

John Welch
1807-1875
James Welch
1816-????
William Welch
1824-????
Moffatt Welch
± 1828-????
Sarah Welch
1831-????
Mary Welch
1837-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Trees
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=6785497&pid=22643
    / Ancestry.com
  2. 1851 England Census, Ancestry.com, Class: HO107; Piece: 2384; Folio: 588; Page: 15; GSU roll: 87062.
    Birth date: abt 1778 Birth place: N Residence date: 1851 Residence place: Trimdon, Durham, England
    / Ancestry.com
  3. 1841 England Census, Ancestry.com, Class: HO107; Civil Parish: Kelloe; County: Durham; Enumeration District: 26; Page: 29; Line: 15; GSU roll: 241355.
    Birth date: abt 1786 Birth place: Durham, England Residence date: 1841 Residence place: Kelloe, Durham, England
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1805 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1805: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » In Parijs vindt de eerste huisnummering in de geschiedenis plaats.
    • 4 maart » Thomas Jefferson wordt beëdigd voor een tweede termijn als 3de president van de Verenigde Staten.
    • 21 oktober » Slag bij Trafalgar. Horatio Nelson verslaat een Frans-Spaanse vloot en sneuvelt.
    • 13 november » Het leger van Napoleon neemt Wenen in.
    • 26 november » Het Pontcysyllte-aquaduct werd in gebruik genomen in Wales.
    • 2 december » In de Slag bij Austerlitz verslaan Franse troepen onder Napoleon een gecombineerde Russisch-Oostenrijkse strijdmacht.

Over de familienaam Welch

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Welch.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Welch.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Welch (onder)zoekt.

De publicatie Conk/Robillard Family Tree is opgesteld door Martin L. Robillard (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin L. Robillard, "Conk/Robillard Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/conk-robillard-family-tree/P22643.php : benaderd 3 mei 2025), "Sarah Welch (1787-????)".