Stamboom Brouwer » arie van der stroom (1834-1907)

Persoonlijke gegevens arie van der stroom 

  • Hij is geboren op 8 augustus 1834 in culemborg.
  • Hij is overleden op 25 januari 1907 in culemborg, hij was toen 72 jaar oud.
    Overledene:
    Arie van der Stroom
    Leeftijd:
    72 Jaar
    Beroep:
    zonder beroep
    Vader:
    Teunis van der Stroom
    Beroep:
    geen beroep vermeld
    Moeder:
    Johanna Munt
    Beroep:
    geen beroep vermeld
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    woensdag 23 januari 1907
    Gebeurtenisplaats:
    Culemborg
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    8170
    Aktenummer:
    11
    Registratiedatum:
    25 januari 1907
    Akteplaats:
    Culemborg
  • Een kind van teunis van der stroom en johanna munts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juli 2019.

Gezin van arie van der stroom


Notities over arie van der stroom

0827-4059 Bevolkingsregister gemeente Culemborg 1890-1939, deel S1
favoriet Plaats een aantekening Delen Reageren
Pagina in bevolkingsregisterBevolkingsregister gemeente Culemborg
Gemeente:
Culemborg
Periode register:
1890-1939
Geregistreerde:

Jan Jilles van der Stroom, 17-11-1828
Voornaam:Jan Jilles
Tussenvoegsel:van der
Achternaam:Stroom
Datum geboorte:17-11-1828

Stephana de Klerk, 16-05-1834
Voornaam:Stephana
Tussenvoegsel:de
Achternaam:Klerk
Datum geboorte:16-05-1834

Arie van der Stroom, 08-08-1834
Voornaam:Arie
Tussenvoegsel:van der
Achternaam:Stroom
Datum geboorte:08-08-1834
Register:
Bevolkingsregister gemeente Culemborg 1890-1939, deel S1
Bladzijde:
273
Toegangsnummer:
0827 Archief van het stadsbestuur en gemeentebestuur van Culemborg, 1813 - 1930
Inventarisnummer:
4059

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot arie van der stroom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk arie van der stroom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van arie van der stroom

johanna munts
1800-1866

arie van der stroom
1834-1907


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 augustus 1834 lag rond de 20,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1834: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Duitse Zollverein treedt in werking. Deze economische vereniging is de eerste aanzet tot de Duitse eenheid.
      • 27 mei » Heroprichting van het Bisdom Brugge in België, dat eerder bestond van 1559-1801.
      • 14 juni » Isaac Fischer, Jr. verkrijgt vier patenten voor schuurpapier.
      • 14 oktober » Onder leiding van Hendrik de Cock scheiden de Gereformeerden zich af van de Hervormde Kerk.
      • 27 november » Uitvinding van de elektromotor, door Thomas Davenport.
      • 3 december » Oprichting van het Bisdom Ceylon.
    • De temperatuur op 25 januari 1907 lag tussen -8,2 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der stroom


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I988.php : benaderd 8 januari 2026), "arie van der stroom (1834-1907)".