Stamboom Brouwer » dirkje bleijenberg (1895-????)

Persoonlijke gegevens dirkje bleijenberg 

  • Zij is geboren op 3 augustus 1895.
    BS Geboorte met Dirkje Bleijenberg
    Kind
    Dirkje Bleijenberg
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Kasper Karel Bart Bleijenberg
    Beroep
    -stoelenmaker
    Leeftijd
    35
    Moeder
    Adriana Koenhen
    Beroep
    zonder beroep
    Leeftijd
    31
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    03-08-1895
    Gebeurtenisplaats
    Culemborg
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Gelders Archief
    Plaats instelling
    Arnhem
    Collectiegebied
    Gelderland
    Archief
    0207
    Registratienummer
    5908.03
    Aktenummer
    152
    Registratiedatum
    05-08-1895
    Akteplaats
    Culemborg
    Collectie
    Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    Boek
    Culemborg, Geboorteregister
  • Een kind van kasper karel bart bleijenberg en adriana koenhen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 augustus 2024.

Gezin van dirkje bleijenberg

Zij is getrouwd met hendrik jan van eldik.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1919 te maurik, zij was toen 23 jaar oud.

BS Huwelijk met Hendrik Jan van Eldik
Bruidegom
Hendrik Jan van Eldik
Beroep
arbeider
Geboorteplaats
Echteld (Neder-Betuwe)
Leeftijd
27
Bruid
Dirkje Bleijenberg
Beroep
zonder beroep
Geboorteplaats
Culemborg
Leeftijd
23
Vader van de bruidegom
Johan Frederik van Eldik
Beroep
arbeider
Moeder van de bruidegom
Yda van Zetten
Beroep
zonder beroep
Vader van de bruid
Kasper Karel Bart Bleijenberg
Beroep
Koopman
Moeder van de bruid
Adriana Koenhen
Beroep
geen beroep vermeld
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
30-07-1919
Gebeurtenisplaats
Maurik
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Gelders Archief
Plaats instelling
Arnhem
Collectiegebied
Gelderland
Archief
0207A
Registratienummer
9098.07
Aktenummer
19
Registratiedatum
30-07-1919
Akteplaats
Maurik
Collectie
Maurik, Huwelijksregister
Boek
Maurik, Huwelijksregister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot dirkje bleijenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk dirkje bleijenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van dirkje bleijenberg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1895 lag rond de 17,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 30 juli 1919 lag tussen 10,8 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
      • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bleijenberg


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I7342.php : benaderd 22 februari 2026), "dirkje bleijenberg (1895-????)".