Stamboom Brouwer » magdalena kneppers

Persoonlijke gegevens magdalena kneppers 


Gezin van magdalena kneppers

Zij is getrouwd met wuurman.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1927 te amsterdam.

BS Huwelijk met Abraham Wuurman
Bruidegom
Abraham Wuurman
Beroep
Werkman
Geboorteplaats
Amsterdam
Leeftijd
27
Bruid
Magdalena Kneppers
Geboorteplaats
Amsterdam
Leeftijd
19
Vader van de bruidegom
Abraham Wuurman
Beroep
Werkman
Moeder van de bruidegom
Anna Koster
Vader van de bruid
Wilhelmus Leonardus Kneppers
Beroep
Werkman
Moeder van de bruid
Catharina Sophia Nieuwenhuijs
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
20-04-1927
Gebeurtenisplaats
Amsterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling
Haarlem
Collectiegebied
Noord-Holland
Archief
358.6
Registratienummer
2941
Aktenummer
Reg. 4A fol. 46v
Registratiedatum
20-04-1927
Akteplaats
Amsterdam
Collectie
burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken v...
Boek
Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1927
Plaats een opmerking

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot magdalena kneppers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van magdalena kneppers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 april 1927 lag tussen 5,9 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.

    Over de familienaam Kneppers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kneppers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kneppers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kneppers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I6506.php : benaderd 11 maart 2026), "magdalena kneppers".