Stamboom Brouwer » hendricus vilters (1827-????)

Persoonlijke gegevens hendricus vilters 


Gezin van hendricus vilters

Hij is getrouwd met elisabeth andriessen.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1855 te hilversum, hij was toen 28 jaar oud.

BS Huwelijk met Hendrikus Vilter
Bruidegom
Hendrikus Vilter
Beroep
boerenknecht
Geboorteplaats
Bussum
Leeftijd
28
Bruid
Elisabeth Andriessen
Geboorteplaats
Hilversum
Leeftijd
25
Vader van de bruidegom
Gerrit Vilter
Moeder van de bruidegom
Maria Bakker
Vader van de bruid
Jacob Andriessen
Beroep
Landbouwer
Moeder van de bruid
Elisabeth Ruijter
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
02-05-1855
Gebeurtenisplaats
Hilversum
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling
Haarlem
Collectiegebied
Noord-Holland
Archief
358.55
Registratienummer
21855
Aktenummer
5
Registratiedatum
02-05-1855
Akteplaats
Hilversum
Collectie
burgerlijke stand van de gemeente Hilversum, Archiefdeel van (dubbele) registers van de
Boek
Huwelijksakten van de gemeente Hilversum, 1855

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot hendricus vilters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk hendricus vilters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van hendricus vilters

cornelia bus
1776-1834
gerrit vilter
1801-1833
maria bakker
1802-????

hendricus vilters
1827-????

1855

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 mei 1855 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 24%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1855: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Ondertekening van het Japans-Russisch vriendschapsverdrag (alias Verdrag van Shimoda).
      • 1 maart » In Mexico begint de Revolutie van Ayutla.
      • 30 april » In Sheffield wordt het stadion Bramall Lane officieel geopend met een cricketwedstrijd.
      • 11 juli » Haarlemmermeer wordt officieel een Nederlandse gemeente.
      • 1 augustus » Eerste beklimming van de Monte Rosa, de op een na hoogste top in de Alpen.

    Over de familienaam Vilters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vilters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vilters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vilters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I6455.php : benaderd 11 januari 2026), "hendricus vilters (1827-????)".