Stamboom Brouwer » dirkje visser (1878-1952)

Persoonlijke gegevens dirkje visser 

  • Zij is geboren op 22 september 1878 in hendrik ido ambacht.
  • Zij is overleden op 7 december 1952 in ridderkerk, zij was toen 74 jaar oud.
    1271.2058 Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Ridderkerk

    Overlijdensakte Dirksje Visser
    Overledene:

    Dirksje Visser
    Voornaam:Dirksje
    Achternaam:Visser
    Leeftijd:74 jaar
    Geboorteplaats:Hendrik Ido Ambacht
    Partner:

    Wouter Jacob Bravenboer
    Vader:

    Dirk Visser
    Moeder:

    Adriaantje Stolk
    Overlijdensdatum:
    07-12-1952
    Overlijdensplaats:
    Ridderkerk
    Aktedatum:
    1952
    Akteplaats:
    Ridderkerk
    Toegangsnummer:
    1271 Archief van de gemeente Ridderkerk
    Inventarisnummer:
    2058
    Aktenummer:
    1952.133
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 oktober 2023.

Gezin van dirkje visser

Zij is getrouwd met wouter jacob bravenboer.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1901 te dordrecht, zij was toen 22 jaar oud.

BS Huwelijk met Wout Jacob Bravenboer
Bruidegom
Wout Jacob Bravenboer
Geboorteplaats
Oost- en West Barendrecht
Bruid
Dirkje Visser
Geboorteplaats
Hendrik-Ido-Ambacht
Vader van de bruidegom
Simon Bravenboer
Moeder van de bruidegom
Aagje Sassenburg
Vader van de bruid
Dirk Visser
Moeder van de bruid
Adriaantje Stolk
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
28-03-1901
Gebeurtenisplaats
Hendrik-Ido-Ambacht
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Regionaal Archief Dordrecht
Plaats instelling
Dordrecht
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
4
Registratiedatum
28-03-1901
Akteplaats
Hendrik-Ido-Ambacht

Kind(eren):

  1. simon dirk bravenboer  1901-1980 
  2. dirk bravenboer  1905-1946
  3. adrianus bravenboer  1908-1981
  4. aagje bravenboer  1910-1910


Notities over dirkje visser

Alternatieve namen: Dirkje Visser, Dirkje Visser, Dirksje Visser, Dirksje Visser, Dirksje Visser
Zij is geboren op 22 september 1878 in Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland, Nederland.Bron 4
Beroep: huisvrouw.
Een kind van Dirk Visser en Adriaantje Stolk
Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 maart 2022.

Gezin van Dirkje Visser
Zij is getrouwd (bs) met Wouter Jacob Bravenboer.Bronnen 1, 2, 3, 5

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1901 te Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4

Kind(eren):

Simon Dirk Bravenboer 1901-1980
Dirk Simon Bravenboer ????-1904
Dirk Bravenboer 1905-1946
Adrianus Bravenboer 1908-1981
Aagje Bravenboer 1910-1910
Wouter Jacob Bravenboer 1912-1996

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot dirkje visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van dirkje visser


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1878 lag rond de 14,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 28 maart 1901 lag tussen -5,1 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (27%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
  • De temperatuur op 7 december 1952 lag tussen -3,4 °C en 4,7 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
    • 23 juli » Generaal Mohammed Naguib leidt de Vrije Officieren (gevormd door Gamal Abdel Nasser, de echte persoon achter de coup) tegen koning Faroek van Egypte.
    • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
    • 11 november » De Bulgaarse rooms-katholieke bisschop Eugen Bossilkov (51) van Nicopolis en de priesters Kamen Vitchev (59), Pavel Djidjov (33), en Josaphat Chichov (68) worden gefusilleerd in een gevangenis in Sofia. Zij zijn in 1998 en 2002 zalig verklaard.
    • 19 december » Koningin Juliana onthult het monument De Dokwerker in Amsterdam.
    • 26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Visser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I5725.php : benaderd 14 maart 2026), "dirkje visser (1878-1952)".