Stamboom Brouwer » johannes leeflang (1894-1966)

Persoonlijke gegevens johannes leeflang 

  • Hij is geboren op 10 maart 1894 in rotterdam.
    Geboorteakte Johannes Leeflang
    Kind:

    Johannes Leeflang
    Moeder:

    Marie Morelis
    Vader:

    Henderik Leeflang
    Geboortedatum:
    10-03-1894
    Geboorteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-01 Burgerlijke Stand Rotterdam, geboorteakten
    Inventarisnummer:
    1894C
    Folionummer:
    c152
    Aktenummer:
    1894.1398

    Volgende
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken1
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken2
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken3
  • Hij is overleden op 6 januari 1966 in rotterdam, hij was toen 71 jaar oud.
    Overlijdensakte Johannes Leeflang
    Overledene:

    Johannes Leeflang
    Partner:

    Geertruida Verzijden
    Vader:

    Henderik Leeflang
    Moeder:

    Marie Morelis
    Overlijdensdatum:
    06-01-1966
    Overlijdensplaats:
    Rotterdam
    Aktedatum:
    1966
    Akteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-09 Burgerlijke Stand Rotterdam, overlijdensakten
    Inventarisnummer:
    1966B1
    Folionummer:
    B1-17
    Aktenummer:
    66

    Vorige
    Volgende
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken11
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken12
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken13
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken14
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken15
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken16
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken17
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken18
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken19
    Mijn Studiezaal: Favoriet of een notitie maken20
  • Een kind van henderik leeflang en marie morelis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 maart 2021.

Gezin van johannes leeflang

Hij is getrouwd met geertruida verzijden.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1914 te rotterdam, hij was toen 20 jaar oud.

Huwelijksdatum:
08-07-1914
Huwelijksplaats:
Rotterdam
Bruid:

Geertruida Verzijden
Voornaam:Geertruida
Achternaam:Verzijden
Leeftijd:19
Geboorteplaats:Kralingen
Bruidegom:

Johannes Leeflang
Voornaam:Johannes
Achternaam:Leeflang
Leeftijd:20
Geboorteplaats:Rotterdam
Moeder bruid:

Maria Neleman
Vader bruid:

Laurens Verzijden
Moeder bruidegom:

Marie Morelis
Vader bruidegom:

Henderik Leeflang
Akteplaats:
Rotterdam
Toegangsnummer:
999-06 Burgerlijke Stand Rotterdam, huwelijksakten
Inventarisnummer:
1914L
Folionummer:
L14v

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot johannes leeflang?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk johannes leeflang

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van johannes leeflang

leentje ripke
1856-1924
marie morelis
1873-1929

johannes leeflang
1894-1966

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1894 lag rond de 8,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • De temperatuur op 8 juli 1914 lag tussen 6,9 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 10,0 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
      • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • De temperatuur op 6 januari 1966 lag tussen -1,8 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Het Akkoord van Luxemburg treedt in werking. Het beoogt een einde te maken aan een institutionele crisis die in juni 1965 in de Europese Gemeenschappen was ontstaan.
      • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
      • 10 maart » De oorlogsmisdadiger Horst Schumann (voormalig selectiearts van Auschwitz) wordt in Ghana gearresteerd.
      • 3 april » De Russische Loena 10 brengt voor de eerste keer een ruimtesonde in een baan om de maan.
      • 6 september » In Kaapstad wordt de Zuid-Afrikaanse architect van de Apartheid, premier Hendrik Verwoerd, vermoord door Dimitri Tsafendas in een steekpartij tijdens een parlementaire bijeenkomst.
      • 30 november » Barbados wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leeflang

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leeflang.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leeflang.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leeflang (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I4734.php : benaderd 11 januari 2026), "johannes leeflang (1894-1966)".