Stamboom Brouwer » petrus van der hurk

Persoonlijke gegevens petrus van der hurk 


Gezin van petrus van der hurk

(1) Hij is getrouwd met palm.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1929 te amsterdam.

BS Huwelijk met Petrus van den Hurk
Bruidegom
Petrus van den Hurk
Beroep
Metselaar
Geboorteplaats
's-Gravenhage
Leeftijd
47
Bruid
Johanna Maria Palm
Geboorteplaats
Breda
Leeftijd
54
Vader van de bruidegom
Nicolaas van den Hurk
Moeder van de bruidegom
Hendrika Petronella Maria Magdalena Waijer
Vader van de bruid
Sijbrandus Jacobus Palm
Moeder van de bruid
Elisabeth van Duiven
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
05-12-1929
Gebeurtenisplaats
Amsterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling
Haarlem
Collectiegebied
Noord-Holland
Aktenummer
Reg.2G fol. 44
Registratiedatum
05-12-1929
Akteplaats
Amsterdam
Opmerking
Weduwnaar van Alida Maria Theodora Rieken.

(2) Hij is getrouwd met mahler.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1930 te amsterdam.

BS Huwelijk met Petrus van den Hurk
Bruidegom
Petrus van den Hurk
Beroep
Metselaar
Geboorteplaats
's-Gravenhage
Leeftijd
48
Bruid
Hendrika Johanna Mahler
Geboorteplaats
Amsterdam
Leeftijd
41
Vader van de bruidegom
Nicolaas van den Hurk
Moeder van de bruidegom
Hendrika Petronella Maria Magdalene Waijer
Vader van de bruid
Johannes Mattheus Mahler
Moeder van de bruid
Johanna Kronenberg
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
16-07-1930
Gebeurtenisplaats
Amsterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling
Haarlem
Collectiegebied
Noord-Holland
Aktenummer
Reg.3D fol. 23v
Registratiedatum
16-07-1930
Akteplaats
Amsterdam
Opmerking
Weduwnaar van Johanna Maria

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot petrus van der hurk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van petrus van der hurk

petrus van der hurk
????-

(1) 1929

palm
????-

(2) 1930

mahler
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juli 1930 lag tussen 9,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.

    Over de familienaam Van der hurk


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I4589.php : benaderd 11 januari 2026), "petrus van der hurk".