Stamboom Brouwer » elizabeth grietje van nieuwehuizen (1907-1908)

Persoonlijke gegevens elizabeth grietje van nieuwehuizen 

  • Zij is geboren in het jaar 1907.
  • Zij is overleden op 6 december 1908 in ridderkerk, zij was toen 1 jaar oud.
    Persoonlijke gegevens Elizabeth Grietje van Nieuwenhuizen
    Zij is geboren rond 1907 in Ridderkerk.Bron 1
    Zij is overleden op 6 december 1908 in Ridderkerk.Bron 2
  • Een kind van cornelis van nieuwehuizen en lijsabeth van die
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2020.

Gezin van elizabeth grietje van nieuwehuizen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elizabeth grietje van nieuwehuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk elizabeth grietje van nieuwehuizen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van elizabeth grietje van nieuwehuizen

izaak van die
1836-1908

elizabeth grietje van nieuwehuizen
1907-1908


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 december 1908 lag tussen 0,9 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
      • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van nieuwehuizen


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I4550.php : benaderd 9 januari 2026), "elizabeth grietje van nieuwehuizen (1907-1908)".