Stamboom Brouwer » barbera plaisier (1850-1932)

Persoonlijke gegevens barbera plaisier 

  • Zij is geboren op 2 juni 1850 in ridderkerk.
    BS Geboorte met Barbera Plaisier
    Kind
    Barbera Plaisier
    Geboortedatum
    02-06-1850
    Geboorteplaats
    Ridderkerk
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Abraham Plaisier
    Moeder
    Lena Driesprong
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    02-06-1850
    Gebeurtenisplaats
    Ridderkerk
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Nationaal Archief
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    91
    Registratiedatum
    04-06-1850
    Akteplaats
    Ridderkerk
    Aktesoort
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 5 april 1932 in ridderkerk, zij was toen 81 jaar oud.
    Overlijden met Barbera Plaisier
    Overledene
    Barbera Plaisier
    Geboorteplaats
    Ridderkerk
    Leeftijd
    81 jaar
    Vader
    Abraham Plaisier
    Moeder
    Lena Driesprong
    Eerder overleden echtgeno(o)t(e)
    Adrianus van Gemerden
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    05-04-1932
    Gebeurtenisplaats
    Ridderkerk
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    1270
    Registratienummer
    2533
    Aktenummer
    1932.33
    Registratiedatum
    01-01-1932
    Akteplaats
    Ridderkerk
    Collectie
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Ridderke
  • Een kind van abraham plaisier en lena driesprong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 mei 2019.

Gezin van barbera plaisier

Zij is getrouwd met adrianus van gemerden.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1878 te ridderkerk, zij was toen 27 jaar oud.

BS Huwelijk met Adrianus van Gemerden
Bruidegom
Adrianus van Gemerden
Geboorteplaats
Ridderkerk
Leeftijd
24
Bruid
Barbera Plaisier
Geboorteplaats
Ridderkerk
Leeftijd
27
Vader van de bruidegom
Jacob van Gemerden
Moeder van de bruidegom
Magdalena Kroos
Vader van de bruid
Abraham Plaisier
Moeder van de bruid
Lena Driesprong
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
27-04-1878
Gebeurtenisplaats
Ridderkerk
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Nationaal Archief
Plaats instelling
Den Haag
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
10
Registratiedatum
27-04-1878
Akteplaats
Ridderkerk
Aktesoort
Huwelijksakte

Kind(eren):

  1. jacob van gemerden  1879-1902
  2. lena van gemerden  1882-1912
  3. abraham van gemerden  1884-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot barbera plaisier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk barbera plaisier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van barbera plaisier


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juni 1850 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1850: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » American Express wordt opgericht door Henry Wells & William Fargo.
      • 10 juni » Bijzetting van prins Maurits der Nederlanden in de grafkelder van de Nieuwe Kerk te Delft.
      • 19 juni » Huwelijk van kroonprins Karel van Zweden en prinses Louise der Nederlanden in Stockholm.
      • 9 juli » President Zachary Taylor overlijdt, en Millard Fillmore wordt de 13de President van de Verenigde Staten.
      • 20 september » Slavenhandel wordt afgeschaft in het Amerikaanse District of Columbia.
      • 16 december » Vier schepen arriveren in Lyttleton (Nieuw-Zeeland) om Christchurch te stichten.
    • De temperatuur op 27 april 1878 lag rond de 12,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 5 april 1932 lag tussen 0,8 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
      • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Plaisier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plaisier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plaisier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plaisier (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I3482.php : benaderd 11 januari 2026), "barbera plaisier (1850-1932)".