Stamboom Brouwer » pieter hendrik van de jagt (1902-)

Persoonlijke gegevens pieter hendrik van de jagt 

  • Hij is geboren op 7 januari 1902 in rotterdam.
    Kind:

    Pieter Hendrik van der Jagt
    Voornaam:Pieter Hendrik
    Tussenvoegsel:van der
    Achternaam:Jagt
    Moeder:

    Adriana Ouwens
    Vader:

    Arie van der Jagt
    Geboortedatum:
    07-01-1902
    Geboorteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-01
    Inventarisnummer:
    1902A
    Folionummer:
    a028
    Aktenummer:
    1902.209
  • Een kind van arie van de jagt en adriana ouwens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 mei 2019.

Gezin van pieter hendrik van de jagt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot pieter hendrik van de jagt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk pieter hendrik van de jagt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van pieter hendrik van de jagt

pieter hendrik van de jagt
1902-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1902 lag tussen 6,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de jagt


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I3303.php : benaderd 2 januari 2026), "pieter hendrik van de jagt (1902-)".