Stamboom Brouwer » ariaantje dorsman (1867-1900)

Persoonlijke gegevens ariaantje dorsman 

  • Zij is geboren in het jaar 1867 in charlois.
  • Zij is overleden op 7 mei 1900 in loosduinen, zij was toen 33 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 juni 2023.

Gezin van ariaantje dorsman

Zij is getrouwd met cornelis arij van gelder.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1883 te charlois, zij was toen 16 jaar oud.

BruidegomCornelis Arie van Gelder , geb. Charlois 18 jaar
VaderLeendert van Gelder
MoederGerritje Brugman
BruidAriaantje Dorsman , geb. Charlois 16 jaar
VaderMarius Annanias Dorsman
MoederElizabeth Vermaat

Plaats huwelijkCharlois
Huwelijksdatum13-12-1883

Aktenummer64

BronCharlois 1883 -033

Kind(eren):

  1. marius van gelder  1891-1891


Notities over ariaantje dorsman

Persoonlijke gegevens Adriaantje DORSMAN
Zij is geboren in het jaar 1867 in Charlois (gemeente Rotterdam), Zuid-Holland, Nederland.
Zij is overleden op 7 mei 1900 in Loosduinen (ZH), zij was toen 33 jaar oud.Bron 1
leftijd: 33 jaar;
overleden te Loosduinen, wonend te Rotterdam;
ingeschreven onder aktenr 63 te Rotterdam
Registratie van overlijden.Bron 2
Een kind van Marinus Stranias DORSMAN en Elisabeth VERMAAT

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ariaantje dorsman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van ariaantje dorsman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1883 lag rond de 9,6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 7 mei 1900 lag rond de 15,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dorsman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dorsman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dorsman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dorsman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I2238.php : benaderd 6 januari 2026), "ariaantje dorsman (1867-1900)".