Stamboom Brouwer » hendrika brouwer (1903-1905)

Persoonlijke gegevens hendrika brouwer 

  • Zij is geboren op 29 april 1903 in rotterdam.
    Kind Hendrika Brouwer
    Vader Koenraad Brouwer
    Moeder Johanna Heij

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 29-04-1903

    Opmerkingen akte nr. 4232

    Bron Rotterdam 1903 f133
  • Zij is overleden op 28 februari 1905 in rotterdam, zij was toen 1 jaar oud.
    Overledene Hendrika Brouwer , leeftijd 1 jaar
    Vader Koenraad Brouwer
    Moeder Johanna Heij

    Plaats Rotterdam
    Datum overlijden 28-02-1905

    Opmerkingen akte nr. 1108

    Geboorteplaats Rotterdam
    Bron Rotterdam 1905 b094
  • Een kind van coenraad brouwer en johanna heij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 maart 2012.

Gezin van hendrika brouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot hendrika brouwer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk hendrika brouwer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van hendrika brouwer

pieter heij
1848-????
johanna heij
1870-1945

hendrika brouwer
1903-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 april 1903 lag tussen 6,5 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 28 februari 1905 lag tussen 0,1 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
      • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brouwer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brouwer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brouwer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brouwer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I202.php : benaderd 3 januari 2026), "hendrika brouwer (1903-1905)".