Stamboom Brouwer » elisabeth van hattum (1843-????)

Persoonlijke gegevens elisabeth van hattum 

  • Zij is geboren in het jaar 1843.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 mei 2021.

Gezin van elisabeth van hattum

Zij is getrouwd met elbertus jacobus hendrikus van ackooij.

Zij zijn getrouwd op 7 oktober 1864 te est en opijnen, zij was toen 21 jaar oud.

Bruidegom:
Elbertus Jacobus Hendrikus van Ackooij
Leeftijd:
29
Beroep:
arbeider
Bruid:
Elisabet van Hattem
Leeftijd:
19
Beroep:
zonder beroep
Vader van de bruidegom:
Antonie van Ackooij
Beroep:
geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom:
Elisabeth van Riemsdijk
Beroep:
zonder beroep
Vader van de bruid:
Peter Spaan van Hattem
Beroep:
karman
Moeder van de bruid:
Gijsbertje Ganseman
Beroep:
zonder beroep
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
vrijdag 7 oktober 1864
Gebeurtenisplaats:
Est en Opijnen
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Gelders ArchiefGelders Archief
Plaats instelling:
Arnhem
Collectiegebied:
Gelderland
Archief:
0207
Registratienummer:
4865
Aktenummer:
8
Registratiedatum:
7 oktober 1864
Akteplaats:
Est en Opijnen

Kind(eren):

  1. wilhelmus van ackooij  1879-1943 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elisabeth van hattum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van elisabeth van hattum

elisabeth van hattum
1843-????

1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1864 lag rond de 12,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).

Over de familienaam Van hattum


De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I1540.php : benaderd 4 januari 2026), "elisabeth van hattum (1843-????)".