Stamboom Brouwer » rijk antonie van zanten (1864-1939)

Persoonlijke gegevens rijk antonie van zanten 

  • Hij is geboren in het jaar 1864 in culemborg.
  • Hij is overleden op 19 januari 1939 in dalfsen, hij was toen 75 jaar oud.
    Rijk Antonie van Zanten
    Geslacht:
    Man
    Geboorteplaats:
    Culemborg
    Leeftijd:
    75
    Relatie:
    Hendrika de Graaf
    Relatiesoort:
    Partner
    Moeder:
    Maaike van Zanten
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    donderdag 19 januari 1939
    Gebeurtenisplaats:
    Dalfsen
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Historisch Centrum OverijsselHistorisch Centrum Overijssel
    Plaats instelling:
    Zwolle
    Collectiegebied:
    Overijssel
    Archief:
    0123
    Registratienummer:
    1907
    Aktenummer:
    5
    Registratiedatum:
    20 januari 1939
    Akteplaats:
    Dalfsen
  • Een kind van maaike van zanten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2014.

Gezin van rijk antonie van zanten

Hij is getrouwd met hendrika de graaf.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1888 te dalfsen, hij was toen 24 jaar oud.

Rijk Antonie van Zanten
Geboorteplaats:
Culemborg
Leeftijd:
24
Beroep:
cigarenmaker
Moeder bruidegom:
Maaike van Zanten
Bruid:
Hendrika de Graaf
Geboorteplaats:
Dalfsen
Leeftijd:
25
Beroep:
Dienstmeid
Vader bruid:
Gerrit Jan de Graaf
Beroep:
arbeider
Moeder bruid:
Gerritdina Willemina Meesters
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 1 maart 1888
Gebeurtenisplaats:
Dalfsen
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Historisch Centrum OverijsselHistorisch Centrum Overijssel
Plaats instelling:
Zwolle
Collectiegebied:
Overijssel
Archief:
0123
Registratienummer:
1725
Aktenummer:
5
Registratiedatum:
1 maart 1888
Akteplaats:
Dalfsen
Opmerking:
1 kind gewettigd

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot rijk antonie van zanten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk rijk antonie van zanten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1888 lag rond de -3,4 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 19 januari 1939 lag tussen 8,0 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van zanten


De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I1444.php : benaderd 16 februari 2026), "rijk antonie van zanten (1864-1939)".