Stamboom Brouwer » cornelis huizer (1878-????)

Persoonlijke gegevens cornelis huizer 

  • Hij is geboren op 25 januari 1878 in ijsselmonde.
    BS Geboorte met Cornelis Huizer
    Kind
    Cornelis Huizer
    Geslacht
    Man
    Vader
    Jan Huizer
    Moeder
    Sijgie Roos
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    25-01-1878
    Gebeurtenisplaats
    IJsselmonde
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    8
    Registratienummer
    791
    Aktenummer
    7
    Registratiedatum
    1878
    Akteplaats
    IJsselmonde
    Collectie
    Archieven van de ambachten Oost- en West-IJsselmonde en de gemeente IJsselmonde, en de ambachtshe...
    Boek
    Index op het geboorteregister van de gemeente IJsselmonde, 1875-1879
  • Een kind van jan huijser en sijgje roos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2023.

Gezin van cornelis huizer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot cornelis huizer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk cornelis huizer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van cornelis huizer

jan huijser
1838-????
sijgje roos
1840-1901

cornelis huizer
1878-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1878 lag rond de 1,3 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huizer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I1270.php : benaderd 10 januari 2026), "cornelis huizer (1878-????)".