Stamboom Brouwer » aaltje geertruida van der stroom (1924-1933)

Persoonlijke gegevens aaltje geertruida van der stroom 

  • Zij is geboren in het jaar 1924 in dordrecht.
  • Zij is overleden op 8 april 1933 in dordrecht, zij was toen 9 jaar oud.
    erledene:
    Aaltje Geertruida van der Stroom
    Leeftijd:
    9 Jaar
    Beroep:
    zonder beroep
    Vader:
    Cornelis Bastiaan Antonie van der Stroom
    Beroep:
    Schipper
    Moeder:
    Geesje Post
    Beroep:
    zonder beroep
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    dinsdag 8 augustus 1933
    Gebeurtenisplaats:
    Tiel
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    9781
    Aktenummer:
    99
    Registratiedatum:
    9 augustus 1933
    Akteplaats:
    Tiel
  • Een kind van cornelis bastiaan antonie van der stroom en geesje post
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2014.

Gezin van aaltje geertruida van der stroom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot aaltje geertruida van der stroom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk aaltje geertruida van der stroom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van aaltje geertruida van der stroom

geesje post
1884-1950

aaltje geertruida van der stroom
1924-1933


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1933 lag tussen 4,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
      • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
      • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der stroom


    De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I1007.php : benaderd 2 januari 2026), "aaltje geertruida van der stroom (1924-1933)".