Stamboom Blommers » Bastiaantje Stolk (1911-2014)

Persoonlijke gegevens Bastiaantje Stolk 


Gezin van Bastiaantje Stolk

Zij is getrouwd met Eliza Zanen.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1938 te Zwijndrecht, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jan Zanen  1949-1964

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaantje Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiaantje Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaantje Stolk

Jan Stolk
1871-1949

Bastiaantje Stolk
1911-2014

1938

Eliza Zanen
1908-1990

Jan Zanen
1949-1964

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1911 lag tussen 11,0 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • De temperatuur op 28 april 1938 lag tussen 3,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    • De temperatuur op 28 augustus 2014 lag tussen 11,4 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Cabaretier Seth Gaaikema sluit na 55 jaar zijn carrière af met een optreden in de Stadsschouwburg in Groningen.
      • 10 februari » Het stoffelijk overschot van de Nederlandse minister van Staat Els Borst wordt gevonden bij haar woning in Bilthoven. Uit onderzoek blijkt dat zij door een misdrijf om het leven is gebracht op 8 februari.
      • 27 juni » Allerlaatste uitzending van het Schooltv-weekjournaal, een Nederlandse actualiteitenrubriek speciaal voor scholieren van de basisschool.
      • 28 juni » Bij ontspoorde feestelijkheden na de WK-overwinning van het Colombiaans voetbalelftal op Uruguay vallen in Bogota zeker acht doden.
      • 10 juli » De Argentijnse voetbalbond (AFA) moet een boete van omgerekend 247.000 euro betalen omdat het land zich bij het WK voetbal 2014 niet aan de regels rond de persconferenties heeft gehouden.
      • 13 juli » Duitsland wordt voor de vierde keer wereldkampioen voetbal, door in de finale Argentinië met 1-0 te verslaan.
    • De temperatuur op 3 september 2014 lag tussen 10,6 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (72%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Premier Andrus Ansip van Estland kondigt aan op 4 maart vervroegd af te treden.
      • 1 april » In Phantasialand opent Chiapas.
      • 6 april » Uitbreken van de Oorlog in Donbass nadat pro-Russische rebellen de overheidsgebouwen bezetten
      • 24 mei » Vier mensen worden neergeschoten bij een schietpartij aan het Joods Museum van België aan de Zavel in de Belgische hoofdstad Brussel.
      • 25 juni » Het Roemeense parlement wil dat president Traian Basescu aftreedt nu zijn broer is opgepakt omdat deze smeergeld zou hebben aangenomen.
      • 29 juni » ISIS roept een kalifaat, de Islamitische Staat, uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blommers-stamboom/I309.php : benaderd 11 maart 2026), "Bastiaantje Stolk (1911-2014)".