Stamboom Blommers » Bastiaantje de Deugd (1850-????)

Persoonlijke gegevens Bastiaantje de Deugd 

  • Zij is geboren in het jaar 1850.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 maart 2022.

Gezin van Bastiaantje de Deugd

Zij is getrouwd met Leendert Stolk.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1871 te Zwijndrecht, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Stolk  1871-1949 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaantje de Deugd?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaantje de Deugd

Bastiaantje de Deugd
1850-????

1871
Jan Stolk
1871-1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 18 image 53

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1871 lag rond de 1,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".

Over de familienaam De Deugd

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Deugd.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Deugd.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Deugd (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blommers-stamboom/I3582.php : benaderd 29 januari 2026), "Bastiaantje de Deugd (1850-????)".