Stamboom Blom » Barbara Ju (1858-????)

Persoonlijke gegevens Barbara Ju 

  • Zij is geboren in het jaar 1858 in Leiden.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2025.

Gezin van Barbara Ju

Zij is getrouwd met Pieter Vaandrager.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1888 te Rotterdam, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Vaandrager  1884-1945 
  2. Gerrit Vaandrager  1888-1892
  3. Theresia Vaandrager  1889-1889
  4. Sientje Vaandrager  1891-1944
  5. Theresia Vaandrager  1893-1893
  6. Christina Vaandrager  1894-1972 
  7. Gerrit Vaandrager  1896-????
  8. Jacobus Vaandrager  1898-1900

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara Ju?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara Ju


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1888 lag rond de 16,1 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 30 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.

Over de familienaam Ju

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ju.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ju.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ju (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Menno Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom_stamboom/I1084042990.php : benaderd 17 januari 2026), "Barbara Ju (1858-????)".