De temperatuur op 6 april 1939 lag tussen 3,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
Trouwdag 28 maart 1967
De temperatuur op 28 maart 1967 lag tussen 2,0 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 10,7 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
13 mei » Eendaags bezoek van Paus Paulus VI aan Fatima in Portugal voor de viering van de vijftigste verjaardag van de verschijning van Maria.
4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
26 juni » Paus Paulus VI creëert 27 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Nederland Giuseppe Beltrami, de Belgische diplomaat Maximilien de Furstenberg en de Poolse aartsbisschop van Krakau Karol Wojtyła.
29 juni » De Nederlander Willem Cobben treedt af als bisschop van Helsinki (Finland) en wordt opgevolgd door zijn coadjutor en landgenoot Paul Verschuren.
24 juli » De Franse president Charles de Gaulle haalt zich de woede van Canada op de hals door zijn steun te betuigen aan de onafhankelijkheidswens van Quebec, de Franstalige provincie van Canada.
3 november » Benoeming van Hubertus Ernst tot bisschop van Breda in Nederland
Dag van overlijden 11 juni 2011
De temperatuur op 11 juni 2011 lag tussen 5,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 8,4 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 maart » In Syrië beginnen de protesten tegen president Assad, die uiteindelijk zullen ontaarden in een burgeroorlog.
15 mei » Finland verovert in de Slowaakse hoofdstad Bratislava de wereldtitel in het ijshockey door in de finale aartsrivaal Zweden met 6-1 te verslaan. Het is de eerste wereldtitel voor de Finnen sinds 1995.
14 juni » Duizenden reizigers op binnenlandse vluchten in het zuidoosten van Australië hebben voor de derde dag op rij te maken met vertragingen door een aswolk, afkomstig van de Chileense vulkaan Puyehue.
16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
7 oktober » Ellen Johnson Sirleaf, Leymah Gbowee en Tawakkul Karman krijgen samen de Nobelprijs voor de Vrede voor hun inspanningen ter verbetering van vrouwenrechten.
9 december » Nederland blijft de toetreding van Roemenië en Bulgarije tot het paspoortvrije Schengengebied dwarsbomen, ondanks druk van de andere EU-lidstaten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Menno Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom_stamboom/I1084041956.php : benaderd 24 januari 2026), "Clarence James Verhoef (1939-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.