Stamboom Blom » Cornelis Gerardus Hageman (1902-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Gerardus Hageman 

  • Hij is geboren in het jaar 1902 in Heemstede.
  • Beroep: van 1926 tot 1928 chauffeur.
  • Woonachtig van 1926 tot 1928: Heemstede, NL.
  • Een kind van Gerardus Petrus Hageman en Maria Floris
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 maart 2021.

Gezin van Cornelis Gerardus Hageman

Hij is getrouwd met Cornelia Zandvliet.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1928 te Heemstede, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Petrus Scheenaard was hierbij getuige.
Anthonius Stijnman was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Gerardus Hageman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Gerardus Hageman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Gerardus Hageman

Maria Floris
1846-????

Cornelis Gerardus Hageman
1902-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HWR Heemstede 1928 akte nr. 71

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1928 lag tussen 13,0 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.

Over de familienaam Hageman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hageman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hageman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hageman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Menno Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom_stamboom/I1084038541.php : benaderd 16 januari 2026), "Cornelis Gerardus Hageman (1902-)".