Stamboom Blom » Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam (1900-)

Persoonlijke gegevens Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam 

  • Hij is geboren in het jaar 1900 in Krimpen aan de IJssel.
  • Beroep: in het jaar 1942 kantoorbediende.
  • Woonachtig in het jaar 1942: Zandvoort, NL.
  • Een kind van Jilles Maasdam en Catharina Johanna Jacoba Boers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 maart 2021.

Gezin van Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam

(1) Hij had een relatie met Geertje Rossel.

Het echtpaar is in 1942 gescheiden.


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Alida Maria Staats.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1942 te Utrecht, hij was toen 42 jaar oud.Bron 1

Anna Staats was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam

Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam
1900-????

(1) 
(2) 1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HWR Utrecht 1942 akte nr. 1822

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1942 lag tussen 2,3 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Glenn Miller ontvangt de eerste officiële gouden grammofoonplaat voor meer dan een miljoen verkopen.
    • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
    • 3 oktober » Eerste succesvolle lancering van een V2-raket vanaf Peenemünde in Duitsland, de eerste keer dat een door de mens vervaardigd object de ruimte bereikt.

Over de familienaam Maasdam

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maasdam.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maasdam.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maasdam (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Menno Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom_stamboom/I1084038161.php : benaderd 8 februari 2026), "Johannes Benjamin Jan Hendrik Maasdam (1900-)".