Stamboom Blom » Antonius Sinnige (1877-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Sinnige 

  • Hij is geboren in het jaar 1877 in Obdam.
  • Beroep: in het jaar 1902 boerenknecht.
  • Een kind van Frederik Sinnige en Elisabeth Mulder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 februari 2021.

Gezin van Antonius Sinnige

Hij is getrouwd met Aaltje Hoffer.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1902 te Hoogkarspel, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Sinnige?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Sinnige

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Sinnige

Antonius Sinnige
1877-????

1902

Aaltje Hoffer
1879-1948


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HWR Hoogkarspel 1902 akte nr. 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1902 lag tussen -1,1 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (61%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.

Over de familienaam Sinnige

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sinnige.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sinnige.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sinnige (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Menno Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom_stamboom/I1084037213.php : benaderd 2 februari 2026), "Antonius Sinnige (1877-????)".