Arbre Chatelain » Nicolas LHUILLIER (1754-????)

Persoonlijke gegevens Nicolas LHUILLIER 


Gezin van Nicolas LHUILLIER

Hij is getrouwd met Marie Anne OLIVIER.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1791 te Savigny, hij was toen 36 jaar oud88130.


Kind(eren):

  1. Catherine LHUILLIER  1798-????
  2. Jean Claude LHUILLIER  1805-1854 
  3. Charles LHUILLIER  1802-1867 
  4. Jean Joseph LHUILLIER  1795-1835 
  5. François LHUILLIER  1797-1797
  6. François LHUILLIER  1799-1800
  7. Thérèse LHUILLIER  1810-1813

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolas LHUILLIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolas LHUILLIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolas LHUILLIER


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1791 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LHUILLIER


De publicatie Arbre Chatelain is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christophe, "Arbre Chatelain", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/arbre-chatelain/I3193.php : benaderd 25 december 2025), "Nicolas LHUILLIER (1754-????)".