300 Jaar van Dijk » Pleunia van den Toorn

Persoonlijke gegevens Pleunia van den Toorn 

  • Zij is geboren.

Gezin van Pleunia van den Toorn

Zij is getrouwd met Gerrit Bode.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johannes Bode  1817-< 1879 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pleunia van den Toorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pleunia van den Toorn

Pleunia van den Toorn


Johannes Bode
1817-< 1879

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Toorn


De publicatie 300 Jaar van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J.M. van Dijk, "300 Jaar van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/300-jaar-van-dijk/I5414.php : benaderd 18 februari 2026), "Pleunia van den Toorn".