300 Jaar van Dijk » Chiel den Besten

Persoonlijke gegevens Chiel den Besten 

  • Hij is geboren.

Gezin van Chiel den Besten

Hij is getrouwd met Anna van Doolen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Antje den Besten  1793-1865 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Chiel den Besten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Chiel den Besten

Chiel den Besten



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Den Besten


De publicatie 300 Jaar van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J.M. van Dijk, "300 Jaar van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/300-jaar-van-dijk/I5128.php : benaderd 7 februari 2026), "Chiel den Besten".