Stamboom Bernardus Mulder

Foto van Gera

De publicatie Stamboom Bernardus Mulder is samengesteld door (neem contact op). De gegevensverzameling bestaat uit 267 personen. Een lijst met gebruikte bronnen en bewaarplaatsen/archieven is te vinden op de bronnen pagina. U vindt meer statistische informatie over de publicatie (zoals aantallen en spreiding van genealogische gebeurtenissen) op de tellingen pagina. Deze publicatie is voor het laatst bijgewerkt op donderdag 16 december 2010.

Deze kwartierstaat is in bewerking. Gegevens zijn op verschillende manieren verzameld. Ik heb geprobeerd om mensen van wie ik gegevens heb overgenomen te benaderen en/of te vermelden als bron, maar soms zie ik door de (stam)bomen het bos niet meer. Allen hartelijk dank voor jullie werk! Aanvullingen, correcties e.d zijn welkom.

De naam Mulder is een veel voorkomende achternaam. Het is een zgn. beroepsnaam. De verklaring van de naam is dat het een dialectvorm is van het beroep molenaar.

De naam Bernardus is een patroniem. Veel familienamen zijn ontstaan uit patroniemen, ook wel vadersnamen genoemd: namen die verwijzen naar de voornaam van iemands vader en zo de familierelatie kenbaar maken.

Op http://www.meertens.knaw.nl/nfb/ kan u meer vinden over de oorsprong en betekenis van achternamen.


Snelzoeken     ?


Deze publicatie bevat ook 12 afbeeldingen!

Afbeelding van een publicatie op Genealogie Online

Bekijk de afbeeldingengalerij
of afbeeldingenmuur afbeeldingengalerij van deze publicatie

Scans zoeken, een service van Genealogie Online

Index op familienamen

Startpunten in deze publicatie

Vandaag in het verleden

Andere publicaties van Gera