Zoelman Hake » Maria Margaretha Dijck (1904-1976)

Persoonlijke gegevens Maria Margaretha Dijck 

  • Zij is geboren op 30 september 1904 in Roswinkel.
  • Zij is overleden op 4 mei 1976 in Barger Compascuum Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 71 jaar oud.
  • Zij is begraven in Barger Compascuum Emmen, Drenthe, Nederland.

Gezin van Maria Margaretha Dijck

Zij is getrouwd met Johann Hermann Rolfes.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1931, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johann Rolfes  1936-1970 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Margaretha Dijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Margaretha Dijck

Maria Margaretha Dijck
1904-1976

1931
Johann Rolfes
1936-1970

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1904 lag tussen 9,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 4 mei 1976 lag tussen 3,9 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Hussein Onn wordt aangeduid als nieuwe eerste minister van Maleisië.
    • 14 maart » Seppe Toremans, Belgisch cabaretier en standup-comedian
    • 3 april » Het eenentwintigste Eurovisiesongfestival vindt plaats in Nederland en wordt gewonnen door de groep Brotherhood of Man met het liedje Save your kisses for me.
    • 27 september » België - Inhuldiging en in werking stellen van de nieuwe zeemachtbasis in Zeebrugge.
    • 11 oktober » Laatste gemeenteraadsverkiezingen voor de herschikking van gemeenten in België.
    • 3 december » Tijdens een fotosessie voor de cover van het album Animals van Pink Floyd bij Battersea Power Station in Londen raakt een 12 meter lange ballon in de vorm van een varken los en zweeft in de aanvliegroute voor vliegtuigen naar Heathrow. Het varken bereikt een hoogte van 18.000 voet (6 kilometer) voordat het weer naar beneden komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijck (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I6473.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria Margaretha Dijck (1904-1976)".