Zoelman Hake » Claude Earnest McKnight (1899-1988)

Persoonlijke gegevens Claude Earnest McKnight 

Bron 1
  • Hij is geboren op 2 februari 1899 in Osborne, Kansas, United States.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1900: Covert & Valley Townships, Osborne, Kansas, United States.
    • in het jaar 1910: Waldo, Russell, Kansas, United States.
    • in het jaar 1920: Waldo, Russell, Kansas, United States.
    • in het jaar 1930: Jackson, Osborne, Kansas, United States.
    • in het jaar 1940: Jackson Township, Osborne, Kansas, United States.
    • op 10 april 1950: Jackson Township, Osborne, Kansas, United States.
    • Osborne, Kansas, Luray.
  • Hij is overleden op 24 april 1988 in Salina, Saline, Kansas, United States, hij was toen 89 jaar oud.

Gezin van Claude Earnest McKnight

Hij is getrouwd met Christina Elizabeth Konzem.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claude Earnest McKnight?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 24 april 1988 lag tussen -1,4 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Het Nederlandse televisieprogramma De Eerste de Beste met Walter Tiemessen en Tom Blom zendt de eerste rechtstreekse domino-uitzending uit.
    • 5 februari » Zwemmer Michael Gross brengt in Parijs het Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.44,14.
    • 23 februari » Schaatsster Yvonne van Gennip wint de 3000 meter (goud) in Calgary tijdens de Olympische Winterspelen.
    • 11 mei » KV Mechelen wint in Straatsburg de Europa Cup voor bekerwinnaars door in de finale Ajax te verslaan met 1-0 door een doelpunt van Piet den Boer.
    • 23 mei » Kroonprins Willem-Alexander belandt in de buurt van Leiden met zijn nog bijna nieuwe Ford Sierra XR 4x4 in de sloot.
    • 9 augustus » De Verenigde Staten gaan door met de steun aan de Angolese verzetsbeweging UNITA zolang de regering in Luanda hulp krijgt van de Sovjet-Unie en Cuba, zegt de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Chester Crocker.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Willy Schootemeijer, Nederlands componist en musicus († 1953)
  • 1898 » Fien de la Mar, Nederlands actrice en cabaretière († 1965)
  • 1900 » Józef Kowalski, oudste man van Polen en de laatste Pools-Russische oorlogsveteraan († 2013)
  • 1901 » Jascha Heifetz, Joods-Amerikaans violist († 1987)
  • 1902 » John Tonkin, 20 premier van West-Australië († 1995)
  • 1902 » Josep Samitier, Spaans voetballer en voetbaltrainer († 1972)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam McKnight

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam McKnight.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over McKnight.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam McKnight (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I505225.php : benaderd 15 januari 2026), "Claude Earnest McKnight (1899-1988)".