Zoelman Hake » Edmund Vernon Hake (1910-1975)

Persoonlijke gegevens Edmund Vernon Hake 

Bron 1
  • Hij is geboren op 11 januari 1910 in Aitkin, Minnesota, United States.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1910: Township 50, Aitkin, Minnesota, United States.
    • in het jaar 1930: Grand Rapids, Itasca, Minnesota, United States.
    • in het jaar 1935: Grand Rapids, Itasca, Minnesota, United States.
    • in het jaar 1940: Grand Rapids, Itasca, Minnesota, United States.
    • op 4 mei 1950: Grand Rapids Township, Itasca, Minnesota, United States.
  • Hij is overleden op 3 september 1975 in El Paso, Colorado, United States, hij was toen 65 jaar oud.
  • Een kind van Edmund Arthur Hake en Alice Elizabeth Gray

Gezin van Edmund Vernon Hake

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edmund Vernon Hake?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Edmund Vernon Hake

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Edmund Vernon Hake

Edmund Vernon Hake
1910-1975


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 januari 1910 lag tussen 3,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • De temperatuur op 3 september 1975 lag tussen 12,5 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 20 juli » De Franse wielrenner Bernard Thévenet wint de Ronde van Frankrijk, vóór Eddy Merckx.
      • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
      • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
      • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
      • 13 oktober » Openingsceremonie van de zevende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
      • 29 november » Robert Muldoon wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hake

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hake.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hake.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hake (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I504834.php : benaderd 24 januari 2026), "Edmund Vernon Hake (1910-1975)".