Zoelman Hake » Henderkien Johanna Sulman + (1940-1940)

Persoonlijke gegevens Henderkien Johanna Sulman + 

Bron 1
  • Zij is geboren op 11 september 1940 in Winschoten.Bron 2

     



    https://www.wiewaswie.nl/OrganizationLogoHandler.axd?size=detail&id=31" alt="Groninger Archieven" />Plaats instelling:GroningenCollectiegebied:GroningenAktenummer:179Registratiedatum:14 september 1940Akteplaats:WinschotenCollectie:Bron: boek, Periode: 1940Boek:Overlijdensregister 1940Aktesoort:normaal

  • Zij is overleden op 12 september 1940 in Winschoten.Bron 3

     



    https://www.wiewaswie.nl/OrganizationLogoHandler.axd?size=detail&id=31" alt="Groninger Archieven" />Plaats instelling:GroningenCollectiegebied:GroningenAktenummer:59Registratiedatum:18 september 1940Akteplaats:Oude PekelaCollectie:Bron: boek, Periode: 1940Boek:Overlijdensregister 1940Aktesoort:artikel

  • Een kind van Nies Willem Sulman + Oude Pekela en Grietje Pathuis

Gezin van Henderkien Johanna Sulman +

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderkien Johanna Sulman +?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderkien Johanna Sulman +

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderkien Johanna Sulman +

Haika Koster
1875-1951

Henderkien Johanna Sulman +
1940-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Lammers, Josef Lammers
      Stambomen op MyHeritage
      Familiesite: Lammers
      Familiestamboom: 78086293-1
    2. Internetarchieven; Provincie Noord Holland
    3. Internetarchieven; Provincie Groningen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1940 lag tussen 6,6 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
      • 13 mei » Laatste kabinetsvergadering in Nederland voor het vertrek van de regering naar Engeland, in het Fort aan den Hoek van Holland.
      • 20 mei » Demonstratie door Igor Sikorsky van zijn eerste helikopter.
      • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
      • 6 december » Duitse aanvalsschepen laten vijf geallieerde koopvaardijschepen zinken voor de kust van Nauru.
      • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 12 september 1940 lag tussen 5,2 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
      • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
      • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
      • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
      • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
      • 2 augustus » Kamp Amersfoort wordt in gebruik genomen. Oprichting Royal Dutch Naval Air Service.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sulman +

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sulman +.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sulman +.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sulman + (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I2651.php : benaderd 15 januari 2026), "Henderkien Johanna Sulman + (1940-1940)".