Zoelman Hake » Willemina Henderika Sulman (1880-1972)

Persoonlijke gegevens Willemina Henderika Sulman 


Gezin van Willemina Henderika Sulman

Zij is getrouwd met Roelof Hendrik Bouwmeester.

Zij zijn getrouwd op 14 maart 1900 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

 



https://www.wiewaswie.nl/OrganizationLogoHandler.axd?size=detail&id=3" alt="Noord-Hollands Archief" />Plaats instelling:HaarlemCollectiegebied:Noord-HollandAktenummer:Reg.7 fol. 21Registratiedatum:14 maart 1900Akteplaats:Amsterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Henderika Sulman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Henderika Sulman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Henderika Sulman

Willemina Henderika Sulman
1880-1972

1900

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Internetarchieven; Provincie Groningen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1880 lag rond de 19,6 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 14 maart 1900 lag rond de 5,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
      • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • De temperatuur op 5 februari 1972 lag tussen 0,5 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (56%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Zwemster Shane Gould uit Australië brengt in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 58,5. De mondiale toptijd was sinds 1964 met 58,9 in handen van haar landgenote Dawn Fraser.
      • 24 januari » Loeki de Leeuw verschijnt voor het eerst op televisie.
      • 30 januari » Bloody Sunday: tijdens een demonstratie in het Noord-Ierse Derry / Londonderry schiet het Britse leger dertien burgers dood.
      • 23 februari » De Franse schaatsster Elisabeth Vadot vestigt het werelduurrecord op de schaats in Grenoble: in één uur tijd schaatst ze 29363,4 m.
      • 30 mei » Leden van het Japanse Rode Leger richten een bloedbad aan op de Israëlische luchthaven Lod.
      • 13 oktober » Andesvliegramp. In de Andes stort een Uruguayaans passagiersvliegtuig neer. De 18 overlevenden worden op 20 december gered. Zij bleken het te hebben volgehouden door de stoffelijke overschotten van omgekomen passagiers als voedsel te gebruiken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sulman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sulman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sulman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sulman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I2605.php : benaderd 3 maart 2026), "Willemina Henderika Sulman (1880-1972)".