(1) Zij is getrouwd met Louis Herman Gerling.
Zij zijn getrouwd op 7 september 1909, zij was toen 16 jaar oud.
(2) Zij is getrouwd met Henry Roman Herman Hillen.
Zij zijn getrouwd na 1915.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Catherine Sophia Sybella "Kate" Hake | ||||||||||||||||||
(1) 1909 | ||||||||||||||||||
Louis Herman Gerling | ||||||||||||||||||
(2) > 1915 | ||||||||||||||||||
Henry Roman Herman Hillen | ||||||||||||||||||
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Geuenich Web Site
Stamboom: Geuenich Family Tree
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Hohn Web Site
Stamboom: Hohn Family Tree
Katy Gerling<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: Ongeveer 1893 - Missouri, United States<br>Woonplaats: 1910 - Jackson, Osage, Missouri, USA<br>Leeftijd: 17<br>Burgerlijke staat: Getrouwd<br>Ras: Blank<br>Etnisch: American<br>Echtgenoot: Louis Gerling<br>Volkstelling: eJacksonSeriesT624Beeld829p;lt;br>Relatie tot hoofd; Naam; Leeftijd; Voorgestelde alternatieven<br>Hoofd; <a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10132/1910-federale-volkstelling-verenigde-staten?s=242037741&itemId=47182014-&groupId=6b9a534b727e249b1c8980579a4faa84&action=showRecord&recordTitle=Louis+Gerling">Louis Gerling</a>; 24; <br>Echtgenote; <a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10132/1910-federale-volkstelling-verenigde-staten?s=242037741&itemId=47182015-&groupId=6b9a534b727e249b1c8980579a4faa84&action=showRecord&recordTitle=Katy+Gerling">Katy Gerling</a>; 17;
Volkstellers moesten informatie vastleggen over elke persoon die in het huishouden aanwezig was op de dag van de telling. Een volksteller kon een huis wellicht op een latere datum hebben bezocht, maar de informatie die werd verzameld werd geacht te gaan over de personen die op de dag van de telling in het huis aanwezig waren. De basis voor de volkstelling was de county. Elke county was verdeeld in tellingsdistricten, één voor elke volksteller. De ingevulde formulieren werden verzonden naar het Commerce Department’s Census Office in Washington, D.C.
Federale Volkstellingen waren meestal betrouwbaar, gebaseerd op de kennis van de informant en de zorg van de volksteller. De informatie kan aan een volksteller zijn verstrekt door een willekeurig gezinslid of door een buurman. Sommige informatie kan niet correct geweest zijn of met opzet vervalst.
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stambomen op MyHeritage.com
Familiesite: Shaefer Web Site
Familiestamboom: 132516911-1