Zoelman Hake » Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum (1908-2003)

Persoonlijke gegevens Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum 

Bronnen 1, 2, 3, 4
  • Roepnaam Rudolphus Engelbertus "Rudolf".
  • Hij is geboren op 29 augustus 1908 in Barger Compascuum Emmen, Drenthe, Nederland.
  • Beroepen:
    • kleine boer, arbeider, volgens Genlias landarbeider in de overlijdensakt.
    • kleine boer, arbeider volgens Genlias landarbeider in de overlijdensakte van zoon Gerard Herman in 1947.
  • Hij is overleden op 1 mei 2003 in Barger Compascuum Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 94 jaar oud.
  • Hij is begraven in Barger Compascuum Emmen, Drenthe, Nederland.
  • Een kind van Rudolph Hake + Hebelermeer- -Barger Compascuum en Maria Elisabeth Gepken (Gebbeken)

Gezin van Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum

Hij is getrouwd met Maria Helena "Leen" Linneman.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1936 te Emmen, Drenthe, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Collectie Broer Berens Hebelermeer
  2. (Niet openbaar)
  3. kosse Web Site, Henk Kosse, Rudolphus Engelbertus (Rudolf) Hake
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: kosse Web Site
    Stamboom: dutchconnection
  4. Schaik Web Site, Hans van Schaik, Rudolphus Engelbertus (Rudolf) Hake
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Schaik Web Site
    Stamboom: Ottens - Postema v 02_0

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1908 lag tussen 10,2 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 9 mei 1936 lag tussen 9,7 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
  • De temperatuur op 1 mei 2003 lag tussen 5,8 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Zestien personen, onder wie de dader, vinden de dood bij een zelfmoordaanslag op een autobus in Haifa.
    • 18 mei » De bevolking van Slowakije stemt voor toetreding tot de Europese Unie.
    • 5 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt Kroatië. Het is de honderdste buitenlandse reis van zijn ambtsperiode.
    • 20 juni » Start van de Special Olympics in Dublin.
    • 10 juli » De ontwerp-grondwet van de Europese Unie wordt gepresenteerd.
    • 20 oktober » De Belgische Justine Henin lost haar landgenote Kim Clijsters na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; zij moet die positie echter al na één week weer afstaan aan diezelfde Clijsters.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hake Barger Compascuum


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I1634.php : benaderd 14 februari 2026), "Rudolphus Engelbertus "Rudolf" (Rudolphus Engelbertus "Rudolf") Hake Barger Compascuum (1908-2003)".