Stamboom Woltering » Johannes van de Rotte (1761-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van de Rotte 

  • Hij is geboren in het jaar 1761.Bron 1

Gezin van Johannes van de Rotte

Hij heeft/had een relatie met Immetje van Hoogdalen.

De relatie startte


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van de Rotte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van de Rotte

Johannes van de Rotte
1761-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van de Rotte


De publicatie Stamboom Woltering is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marc Woltering, "Stamboom Woltering", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/woltering-stamboom/I1106929259.php : benaderd 13 januari 2026), "Johannes van de Rotte (1761-????)".