Parenteel van Willem Aerts » Eibertje van den Bosch (1909-1990)

Persoonlijke gegevens Eibertje van den Bosch 


Gezin van Eibertje van den Bosch

Zij is getrouwd met Jan van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1933 te Putten, zij was toen 23 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 14 juli 1933 te Putten, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eibertje van den Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eibertje van den Bosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eibertje van den Bosch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 oktober 1909 lag tussen 3,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • De temperatuur op 14 juli 1933 lag tussen 14,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • De temperatuur op 22 augustus 1990 lag tussen 7,9 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Groot-Brittannië wordt hevig geprotesteerd tegen een nieuwe belasting: de zogenaamde "poll tax".
      • 3 april » Petar Mladenov wordt president van Bulgarije.
      • 10 juni » In de tweede ronde van de Peruviaanse presidentsverkiezingen wint outsider Alberto Fujimori ten koste van schrijver Mario Vargas Llosa, winnaar van de eerste ronde.
      • 3 juli » Ontmoeting tussen Nelson Mandela en Margaret Thatcher.
      • 10 september » Iran en Irak sluiten een akkoord om hun diplomatieke betrekkingen te normaliseren.
      • 28 september » De TGV-Atlantique wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 27 augustus 1990 lag tussen 12,6 °C en 26,7 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (68%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De złoty wordt in Polen met meer dan 50% gedevalueerd. Sommige prijzen stijgen zo met 400%.
      • 21 maart » Namibië wordt onafhankelijk.
      • 25 mei » Naar schatting vijfhonderd Franse, Amerikaanse, Britse en Nederlandse vrouwen en kinderen worden met twee Franse vliegtuigen uit Gabon geëvacueerd vanwege aanhoudende politieke en sociale onrust in het West-Afrikaanse land.
      • 2 september » In Canada maakt het leger na 54 dagen een einde aan een barricadeactie van Mohawkindianen die protesteerden tegen de aanleg van een golfbaan in hun reservaat.
      • 7 september » De Tijd verschijnt voor de laatste keer als (opinie)weekblad.
      • 7 oktober » Zaligverklaring van de Italiaanse priesters Hannibal Mary Di Francia (1851-1927) en Joseph Allamano (1851-1926) in Rome door Paus Johannes Paulus II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Bosch


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Willem Aerts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/willem-aerts/I3779.php : benaderd 10 maart 2026), "Eibertje van den Bosch (1909-1990)".