De temperatuur op 2 juli 1933 lag tussen 10,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
Trouwdag 16 mei 1957
De temperatuur op 16 mei 1957 lag tussen 7,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
14 november » Vliegramp Bussum.
Dag van overlijden 2 maart 2011
De temperatuur op 2 maart 2011 lag tussen -1,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (87%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
12 april » In de Wit-Russische hoofdstad Minsk kost een bomaanslag in metrostation Oktjabrskaja aan minstens 12 mensen het leven, er zijn tevens 200 gewonden.
17 april » De partij Ware Finnen krijgt 19,1% van de stemmen bij de parlementaire verkiezingen in Finland en is daarmee de grote winnaar.
15 mei » In Antwerpen opent het Museum aan de Stroom, een nieuw museum voor stad, haven en scheepvaart.
25 juni » Mexico wint voor de zesde keer in elf edities de CONCACAF Gold Cup door de Verenigde Staten in de finale met 4-2 te verslaan.
30 juli » KNVB Bekerwinnaar FC Twente wint in Amsterdam met 2-1 van landskampioen AFC Ajax, en neemt daardoor voor de tweede keer achter elkaar de Johan Cruijff Schaal mee naar Enschede.
6 augustus » De Nederlandse tennisser Robin Haase wint het ATP-toernooi in Kitzbühel; het is zijn eerste ATP-titel.
Dag van begraven 7 maart 2011
De temperatuur op 7 maart 2011 lag tussen -2,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
1 januari » Bij een aanslag op een christelijke kerk in de Egyptische stad Alexandrië komen 21 mensen om het leven. Acht mensen raken gewond.
14 januari » De Tunesische president Zine El Abidine Ben Ali ontvlucht zijn land na zware onlusten.
17 april » Het eerste seizoen van Game of Thrones wordt gereleased op de Amerikaanse zender HBO
23 juni » De Nederlandse politicus Geert Wilders wordt door de rechtbank vrijgesproken van alle ten laste gelegen feiten, waaronder haatzaaien en groepsbelediging.
17 juli » Japan wint het zesde WK voetbal voor vrouwen door Amerika in de finale na strafschoppen te verslaan.
9 september » De zoon van oud-dictator Nicolae Ceaușescu van Roemenië daagt een theater voor de rechter vanwege een toneelstuk waarin zijn ouders een rol spelen. Volgens hem wordt zo inbreuk op het ‘handelsmerk’ Ceaușescu gemaakt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Willem Aerts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/willem-aerts/I30583.php : benaderd 29 januari 2026), "Jannetje Doppenberg (1933-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.